Chcesz dowiedzieć się, jak prosta lekcja z gimnazjum uczyni z Ciebie prawdziwego milionera?

Wracająс do basenów... Na początek zamienimy nazewnictwo: rury wlotowe nazwiemy źródłami Twojego dochodu, a wylotowe – Twoimi wydatkami. Wodę zamienimy na środki pieniężne, a basen będzie się nazywał Twój portfel (konto bankowe). To, co z tej operacji wyszło, nazywa się „Przepływem pieniędzy” (ang. cashflow).

U większości ludzi jest właśnie tak, jak pokazane na obrazku: jedno źródło dochodu, z reguły pensja z etatu bądź kilku etatów, i kilka potoków wydatków: opłaty komunalne, żywność, ubrania, edukacja, raty kredytu, etc. Bardzo często jest też tak, że na koniec miesiąca wszystko, co do portfela wpłynęło po wypłacie, zostało wydane i portfel, przed następną wypłatą, jest pusty. Cashflow = 0. Rzadziej zostają w nim jakieś oszczędności. Cashflow > 0. Czasem w Polsce żartują, że w tym kraju ma miejsce cud ekonomiczny, kiedy ktoś zarabia miesięcznie mniej niż wydaje (Cashflow < 0) i jeszcze mu coś zostaje. Może i byłoby to wspaniałe, ale w rzeczywistości prawa arytmetyki jeszcze nikt nie skasował i po głębszej analizie, takiego cudu nie znajdziemy. Istnieją jedynie ukryte dochody.

Czasami w rozmowach na ten temacie słyszę, że można, przecież, założyć odnoszący sukces biznes, przynoszący duże dochody. I owszem, ale czy każdy da sobie z tym radę? Chyba daleko nie każdy, bo za mało, w stosunku do mieszkańców Polski, jest takich biznesów i osób czerpiących z nich korzyści.

Wychodzi na to, że aby zrealizować marzenie o zostaniu milionerem, należy obraz naszego basenu vel portfela uczynić innym. W uproszczeniu mówiąc, musi on być taki:

Bloczek, zabarwiony na żółto jest jakimś instrumentem finansowym, który będzie generował dla Ciebie dochód bez Twojego aktywnego udziału w tym procesie. Taki dochód fachowcy nazywają dochodem pasywnym. Udowodniono, że tylko i wyłącznie dochód pasywny może z osoby o przeciętnym czy nawet bardzo niskim poziomie życia uczynić osobę dobrze usytuowaną, czy też bogatą pod względem finansowym.

Jednym z takich instrumentów (generatorów pasywnego dochodu), na moje głębokie przekonanie najlepszym dla niefachowego inwestora, jest możliwość, przedstawiona na tej stronie internetowej. Dlaczego mam takie przekonanie? Zapisz się na bezpłatną konsultację, a wszystko Ci wyjaśnię, odpowiem na wszystkie pytania i postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości. Bo sam od kilku lat z tej możliwości korzystam.

Nie czekaj.
Zapisz się na konsultacje już teraz!